Marszałek napisał(a):

http://biznes.newsweek.pl/kaliningra...96906,1,1.html
Najbardziej budująca wiadomość od kilku miesięcy. Obok Solarisa jest jeszcze rodzima firma, która coś potrafi wyprodukować i na arcy trudnych rynkach sprzedać. Bravo. Szkoda tylko, że w Krakowie kupuje się tramwaje z Niemiec a nie z Bydgoszczy. To mniej więcej pokazuje jak w pewnych tematach jesteśmy zacofani.
|
Tutaj akurat przesadzasz - w Goeteborgu Solarisy a nie Volvo jezdzą. Każdy kalkuluje... Inna sprawa, że polskie instytucje/organizacje/przedsiębiorstwa powinny sie wspierać-nadal jesteśmy biednym krajem.