|
Lukasz
Udzielił Kulawik jakiegoś wywiadu, ile z tego jest dosłownie jego wypowiedzi a ile domyślił dziennikarz nie wiadomo, bo takich wywiadór raczej się nie autoryzuje.
Poza tym odpowiadał na zadane pytania, dziennikarz nie drążył, to i on nie.
Zresztą, jak weźmiesz takie spontaniczne wypowiedzi kogokolwiek, to rzadko są one całkowicie spójne. Probierzowi też często bełkoty wychodziły.
Treningi są chyba otwarte? To zawsze ktoś może podejść i potem wrzucić relację na forum (relacje ze strony oficjalnej są .... oficjalne właśnie). Więcej by się wiedziało.
Choć wiadomo trenerów ocenia się zgodnie z kryterium biblijnym: "po owocach ich poznacie ich". I to chyba dobre kryterium.
Pozdrawiam
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
|