Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#380
Stary 09.10.2012, 17:30
Lukasz

Udzielił Kulawik jakiegoś wywiadu, ile z tego jest dosłownie jego wypowiedzi a ile domyślił dziennikarz nie wiadomo, bo takich wywiadór raczej się nie autoryzuje.
Poza tym odpowiadał na zadane pytania, dziennikarz nie drążył, to i on nie.

Zresztą, jak weźmiesz takie spontaniczne wypowiedzi kogokolwiek, to rzadko są one całkowicie spójne. Probierzowi też często bełkoty wychodziły.

Treningi są chyba otwarte? To zawsze ktoś może podejść i potem wrzucić relację na forum (relacje ze strony oficjalnej są .... oficjalne właśnie). Więcej by się wiedziało.

Choć wiadomo trenerów ocenia się zgodnie z kryterium biblijnym: "po owocach ich poznacie ich". I to chyba dobre kryterium.

Pozdrawiam
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując