Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#307
Stary 09.10.2012, 13:23
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Szewczyk jest ok na jakieś 50 minut ... potem dętka. Niech zacznie Iliev (on na początku sezonu naprawdę grał dobrze .... może dlatego że od pierwszej minuty) w drugiej połowie Szewczyk.


Iliev grał dokładnie tak samo jak teraz, czytaj "bezproduktywnie" Zauważ, że on nawet mając za przeciwnika Bełchatów nie potrafił celnie dośrodkować by piłka nie trafiła w obrońców. Być może Iliev sie nie nadaje na skrzydłowego/pomocnika? Podawać to już naszego Nico nie nauczymy. Być może odnalazł by się jako klasyczna "9" - trudno powiedzieć, znając jego manierę "wejdę do bramki z piłką, zamiast strzelić"

Ja pomimo fatalnego początku, pomimo tego, że przez chwile się zapomniał, że nie jest na plantacji bawełny tylko w profesjonalnym klubie, wciąż wierzę w Romella Quito. Chłopak potrzebuje wsparcia, a sądząc po zachowaniu Sobola i Garguły niezbyt jest lubiany.
Odpowiedz cytując