Szpen napisał(a):

wszystko się zgadza, budżet NFZ na 2013 to 66 miliardów z czego 96% pochodzi ze składek.
jak widać kasy jest za mało, lub jest źle wydawana ...
|
Dodam że 99% pracowników międzynarodowych korporacji oraz coraz większa ilości prywatnych firm korzysta z usług np. LIM'u czy LUXMED'u
Czyli praktycznie nie uszczuplają budżetu NFZ.
Jestem przekonany że mając 66mld rocznie można by utrzymać 2 systemy zdrowotne ale sprawnie zarządzane.