bukaj22 napisał(a):

|
Nie wiem czy , to nie za wcześnie na niego , ale wierzę w Krychowiaka.
|
Wszołek, Milik, Krychowiak, Kosecki - powinni zostać powoli wprowadzani do reprezentacji i nawet jak nie dostaną szansy gry w pierwszym zespole, to niech oswajają się z kadrą pzpn.