Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#306
Stary 09.10.2012, 10:57
f-cuda napisał(a):Wyświetl post
Nie oszukujmy się nastepny mecz powinie wygladac tak
Jovanić na bramce moze jednak się obudzi czasem sie zdarza
Lewa Obrona spróbowal bym Chavez gorzej już nie zagra od dunczyka którego wkrecja na lewo i prawo
Stoperzy Bunoza,Głowacki-bunoza pewny młoda, głowacki doświadczony
Prawa obrona Marko Jovanović z laku braku
Defensywni pomocnicy
Kew Jaliens,Alan Uryga
Skrzydła Burliga,Szewczyk-ILiev dno,Boguski brak sil
Playmekr-Melikson
Atak Genkow

Chyba najmocniejsza jedynastak na ta chwile
Chyba nie.
Javanic ? - kuriozalna propozycja ... Kiedy on ostatnio bronił ? co wiesz o jego formie ?
Chavez na lewej obronie ? - skrajni obrońcy muszą być szybcy zwrotni , umieć się podpiąć do akcji ofensywnej i czasem dośrodkować. Nic z tych rzeczy nie pasuje do naszego kaznodziei. Zgadzam się że Fredka ostatnio zawiódł ale bez przesady !!!
Para stoperów ok - chociaż ja tam większej różnicy miedzy Czekajem a Bunoza nie widzę ...
Jaliens def pom.: zagrał tam jeden mecz dobrze i jeden średnio . Lepszy jest tam Chrapek z grającym blisko Meleksem
Burliga na prawe skrzydło - dobry pomysł (od pewnego czasu też o tym piszę) ale ..... Bury kilka tygodni na L4 niestety.
Skrzydeł nie mamy: tzn. Szewczyk jest ok na jakieś 50 minut ... potem dętka. Niech zacznie Iliev (on na początku sezonu naprawdę grał dobrze .... może dlatego że od pierwszej minuty) w drugiej połowie Szewczyk.
Ja bym dał na lewe skrzydło Sikorskiego/Boguskiego po 45 minut (ale niech gryzą trawę)
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując