|
jeśli chodzi o węgle, to w dni nietreningowe tyle ile białek, czyli 200-220. W dni treningowe, jako ze pije carbo po ćwiczeniach, jest to ok. 50g więcej.
robię 3-4 ćwiczenia na każdą partie, 4 serie zawsze
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|