Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19840
Stary 08.10.2012, 22:37
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Więcej na www,skwk,pl
Zadziwiające, że taki problem był, by ktokolwiek przyjechał na festyn dla dzieciaków. Pamiętam takie czasy, jak w kilkuosobowych grupkach piłkarze jeździli po szkołach, rozdawali autografy, robili sobie zdjęcia z dzieciakami, ale jak widać czasy się zmieniają... Ówczesna Wisła miała GWIAZDY, a ta ma jebanych gwiazdorów.
Odpowiedz cytując