Ostre treningi pod okiem Kulawika i brak zgrupowania to pewnie przedsmak konsekwencji za ostatnie spotkania nie ma wyniku nie ma kasy na zgrupowania i wszytko jasne.Tylko ciekawe czyja to decyzja Legionisty czy C wrócił z wojaży na Reymonta

f-cuda Smuda do Wisły nie zawita bo C ani nie odkręci kurka z kasą ani nie zgodzi się na sztab z Frankowskim i Szymkowiakem w rolach głównych.Lenczyk lepszy od Smudy zapewne ale jego epizodu w Cracovii raczej nikt przy Reymonta nie zapomni.Aczkolwiek bardziej skupiony na konflikcie ze Śląskiem.Klejdinst bardziej zainteresowany rzucaniem kłody pod nogi jednemu z kandydatów na prezesa ZPN.Kleidninst może by wrócił tylko w jakiej roli

Wisła to nie kadra U19 więc nie ma pewności że powtórzy sukcesy kadry w Wiśle
adus 1906 Pareiko ,Jaliens,Melikson,Sikorski zakładając koszulke tylko hańbią Wisłę dla nich najważniejsza jest kasa i rzeczywiście nie dorównają nigdy swoim poprzednikom pod względem zaangażowania w grze i przywiązania do klubu(wątek kariery Clebera)