Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#343
Stary 08.10.2012, 19:32
Ostre treningi pod okiem Kulawika i brak zgrupowania to pewnie przedsmak konsekwencji za ostatnie spotkania nie ma wyniku nie ma kasy na zgrupowania i wszytko jasne.Tylko ciekawe czyja to decyzja Legionisty czy C wrócił z wojaży na Reymonta f-cuda Smuda do Wisły nie zawita bo C ani nie odkręci kurka z kasą ani nie zgodzi się na sztab z Frankowskim i Szymkowiakem w rolach głównych.Lenczyk lepszy od Smudy zapewne ale jego epizodu w Cracovii raczej nikt przy Reymonta nie zapomni.Aczkolwiek bardziej skupiony na konflikcie ze Śląskiem.Klejdinst bardziej zainteresowany rzucaniem kłody pod nogi jednemu z kandydatów na prezesa ZPN.Kleidninst może by wrócił tylko w jakiej roliWisła to nie kadra U19 więc nie ma pewności że powtórzy sukcesy kadry w Wiśle adus 1906 Pareiko ,Jaliens,Melikson,Sikorski zakładając koszulke tylko hańbią Wisłę dla nich najważniejsza jest kasa i rzeczywiście nie dorównają nigdy swoim poprzednikom pod względem zaangażowania w grze i przywiązania do klubu(wątek kariery Clebera)
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 08.10.2012 o godz. 19:46.
Odpowiedz cytując