Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 08.10.2012, 15:12
syryls napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem obie ekipy są równe, w tej chwili żeby wygrać trzeba mieć szczęście. Już od paru miesięcy ani Real ani Barca nie jest w stanie "zgnieść" rywala, pewnie po odejściu Mourinho Barca znów będzie królować w lidze, ale też trzeba zauważyć że Xavi czy Puyol jest sezon, dwa i myślę że kariera się skończy, a w przypadku tego drugiego to sytuacja podobna jak z naszym Radkiem
No ale za Xaviego jest Thiago, a za Puyola jakiś Bartra czy inny Fontas.
Bo Bunozy im nie oddamy.
Odpowiedz cytując