Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
wiślak1992
Member
Od: 06.2009
Offline
#
1561
08.10.2012, 13:54
a ile ćwiczeń robisz na każdą partię?
wiślak1992
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiślak1992
Znajdź inne posty napisane przez wiślak1992