Wyświetl pojedynczy post
f-cuda
Banita
 
Od: 10.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60409
Stary 08.10.2012, 11:24
Kolego grałem w piłke na poziomie 4 ligi czasamy trenuje z chłopakami dla zabawy
Fakt wykształcenia nie ma ale pracuje w ubezpieczeniach i pojecie o finasach mam
Wiem, że to co napisałem do spełnienia to moze 0,5% jak nje mniej ale to moja wizja ratowania kluby na dzisiaj a potem zbudowac szkółke piłkarska i osiagac profity jak legia
Odpowiedz cytując