Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
f-cuda
Banita
Od: 10.2012
Offline
#
60407
08.10.2012, 10:54
Pan Jotka
napisał(a):
F cuda to od Franciszek |Cuda Smuda
Bo dawno się tak nie uśmiałem. Mijajlovic, Chinyama, Costly, Rengifo, Rasia, Hernani...
Może jeszcze Żurawski, Frankowski, Kmiecik, Kuźba, Juskowiak tez może by pograł ;-)
Mijalović-Lepszy od Duńczyka
Chinyama, Costly, Rengifo, Rasia>lepszi od Sikorskiego czy genkowa
Nie Hernani tylko Hermes
f-cuda
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez f-cuda