Wyświetl pojedynczy post
f-cuda
Banita
 
Od: 10.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60407
Stary 08.10.2012, 10:54
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
F cuda to od Franciszek |Cuda Smuda Bo dawno się tak nie uśmiałem. Mijajlovic, Chinyama, Costly, Rengifo, Rasia, Hernani... Może jeszcze Żurawski, Frankowski, Kmiecik, Kuźba, Juskowiak tez może by pograł ;-)

Mijalović-Lepszy od Duńczyka
Chinyama, Costly, Rengifo, Rasia>lepszi od Sikorskiego czy genkowa
Nie Hernani tylko Hermes
Odpowiedz cytując