Witam ja bym Wisłe Widział tak
GRACZE DO POZBYCIA SIĘ
Osman Chávez,Michał Czekaj,Łukasz Burliga,Jan Frederiksen,Łukasz Garguła,Ivica Iliev,Radosław Sobolewski,Cezary Wilk,Romell Quioto,Daniel Sikorski,
Milan Jovanić -Tych graczy pozbywam się bezdyskusyjnie
Czyli pozbywamy się 11 graczy.
Ściągamy mniej wiecej takich graczy oczywiści pisze o graczach ligowych w naszym zasiegu ale jak by sie udało sciagnać 25% z tego to bede happy
Dawid Nowak- napastnik gdyby nie kontuzje by był lepszy od Genkowa
Michał Gliwa-może nie perfakcyjny ale stabilny
Adam Banaś-średni obrońca ale przy naszych popisach to bedzie wzmocnienie
Tomasz Bandrowski-wiem że grał w lechu ale i tak moze grac lepiej od wilka czy juz wyeksplatowanego sobola
Kamil Kuzera-Lewy obrońca chyba gorzej od frediksena nie zagra
Grzegorz Rasiak-długo nad tym myślałem ale moze bedzie lepszy od Gienka
Ensar Arifović-w łks sobie radził może i w Wisełce
Hermes-gracz lepszy od wilka nie oszukujmy sie
Bartosz
Białkowski- zaplecze angielskiej ligi wiec coś grać potrafi
Marcin
Burkhardt- wole go od garguły
Radosław
Cierzniak-dobry stabilny bramkarz
Patryk
Małecki-licze na powrót moze juz sobie poukłada w głowie i przestał być gwiazdą
Michaił
Siwakow-ja bym był za jego powrotem
Carlo
Costly a może gorszy pewnie od genkowa nie bedzie
Moussa
Ouattara-gra całkiem niezle czasem jestem w tym miescie na jego meczach
Hernán
Rengifo- może jednak by wrócił do ligi grał całkiem nieżle
Nikola
Mijailović-brakuje mi jego walczności w wisle
Takesure
Chinyama- pilkarz skreślony przez legie a nadal niezle gra
Pablo
Álvarez- on przy naszych prawych obrońcach to gwiazda
A tera jak ja bym widział kadre
Bramkarze
Gliwa,,Białkowski,Miśkiwicz- ewentualnie Pareiko
Obrona Prawa
Marko Jovanović,Pablo
Álvarez
Stoperzy
Gordan Bunoza,
Arkadiusz Głowacki,Moussa
Ouattara,
Adam Banaś
Lewy Obrońca
Kamil Kuzera,Nikola
Mijailović
Prawa Pomoc
Rafał Boguski,
Michał Szewczyk,
Defensywni Pomocnicy:
Kew Jaliens,Michaił
Siwakow,
Damian Buras,
Alan Uryga,
Hermes-
Ofensywni Pomocnicy
Maor Melikson,
Michał Chrapek,Marcin
Burkhardt
Lewa Pomoc
Małecki Patryk,
Hernán
Rengifo
Napastnicy
Takesure
Chinyama,Carlo
Costly,Cwetan Genkov
Pierwsza Jedynastka:
--------------------------------Białkowski--------------------------------------
--Pablo Alvarez--Gordan Bunoza--Moussa
Ouattara--Nikola
Mijailović--
--------------------
Kew Jaliens,-----Michaił
Siwakow-----------------------
--Michał Szewczyk--------
Maor Melikson----------------Patryk Małecki---
-----------------------------Takesure
Chinyama-------------------------------
Zmiany w czasie meczy
Takesure
Chinyama>Carlo
Costly
Michaił
Siwakow>Hermesa
Maor Melikson>Chrapka
Oczywiście zmiany składy to wszystko Hipotetyczne ale coś mi się wydaje, że nie był by to drogi skład
Gliwa,,Białkowski>Pareike,Jovanovicia tu wyjdziemy na zero albo troche na plus jesli chodzi o pensje
Łukasz Burliga>Pablo Alvarez no tu możemy być w plecy przy tej wymianie
Osman Chávez,Michał Czekaj>Moussa
Ouattara,
Adam Banaś tu też nie powino być tragedi z kontraktami
Kamil Kuzera,Nikola
Mijailović>Jan Frederiksen tu możemy ponieść najwieksze koszty
Hermes-Michaił
Siwakow>Radosław Sobolewski,Cezary Wilk chyba też wyjdziemy na plus bo Hermes gra w I-lidze wiec drogi w utrzymaniu nie bedzie a Sivakow chyba bedzie taniszy niz sobol
Marcin
Burkhardt>Łukasz Garguł najwieksza oszczedność
Romell Quioto-pozbywamy się mamy szewczyka i boguskiego starczy
Iliev, >Małecki Patryk,Hernán
Rengifo tu tez nie stracimy za duzo
Daniel Sikorski>Takesure
Chinyama,Carlo
Costly tu poniesiemy najwieksz straty finasowe
Moja wizja przys łabym budżecie