Wyświetl pojedynczy post
f-cuda
Banita
 
Od: 10.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60403
Stary 08.10.2012, 10:38
Witam ja bym Wisłe Widział tak

GRACZE DO POZBYCIA SIĘ
Osman Chávez,Michał Czekaj,Łukasz Burliga,Jan Frederiksen,Łukasz Garguła,Ivica Iliev,Radosław Sobolewski,Cezary Wilk,Romell Quioto,Daniel Sikorski,Milan Jovanić -Tych graczy pozbywam się bezdyskusyjnie

Czyli pozbywamy się 11 graczy.

Ściągamy mniej wiecej takich graczy oczywiści pisze o graczach ligowych w naszym zasiegu ale jak by sie udało sciagnać 25% z tego to bede happy
Dawid Nowak- napastnik gdyby nie kontuzje by był lepszy od Genkowa
Michał Gliwa-może nie perfakcyjny ale stabilny
Adam Banaś-średni obrońca ale przy naszych popisach to bedzie wzmocnienie
Tomasz Bandrowski-wiem że grał w lechu ale i tak moze grac lepiej od wilka czy juz wyeksplatowanego sobola
Kamil Kuzera-Lewy obrońca chyba gorzej od frediksena nie zagra
Grzegorz Rasiak-długo nad tym myślałem ale moze bedzie lepszy od Gienka
Ensar Arifović-w łks sobie radził może i w Wisełce
Hermes-gracz lepszy od wilka nie oszukujmy sie
BartoszBiałkowski- zaplecze angielskiej ligi wiec coś grać potrafi
MarcinBurkhardt- wole go od garguły
RadosławCierzniak-dobry stabilny bramkarz
PatrykMałecki-licze na powrót moze juz sobie poukłada w głowie i przestał być gwiazdą
Michaił Siwakow-ja bym był za jego powrotem
Carlo Costly a może gorszy pewnie od genkowa nie bedzie
Moussa Ouattara-gra całkiem niezle czasem jestem w tym miescie na jego meczach
HernánRengifo- może jednak by wrócił do ligi grał całkiem nieżle
NikolaMijailović-brakuje mi jego walczności w wisle
TakesureChinyama- pilkarz skreślony przez legie a nadal niezle gra
PabloÁlvarez- on przy naszych prawych obrońcach to gwiazda


A tera jak ja bym widział kadre
Bramkarze
Gliwa,,Białkowski,Miśkiwicz- ewentualnie Pareiko

Obrona Prawa
Marko Jovanović,PabloÁlvarez

Stoperzy
Gordan Bunoza,Arkadiusz Głowacki,Moussa Ouattara,Adam Banaś

Lewy Obrońca
Kamil Kuzera,NikolaMijailović

Prawa Pomoc
Rafał Boguski,Michał Szewczyk,

Defensywni Pomocnicy:
Kew Jaliens,Michaił Siwakow,Damian Buras,Alan Uryga,Hermes-

Ofensywni Pomocnicy
Maor Melikson,Michał Chrapek,MarcinBurkhardt

Lewa Pomoc
Małecki Patryk,
HernánRengifo

Napastnicy
TakesureChinyama,Carlo Costly,Cwetan Genkov


Pierwsza Jedynastka:

--------------------------------Białkowski--------------------------------------
--Pablo Alvarez--Gordan Bunoza--Moussa Ouattara--NikolaMijailović--
--------------------Kew Jaliens,-----Michaił Siwakow-----------------------
--Michał Szewczyk--------Maor Melikson----------------Patryk Małecki---
-----------------------------TakesureChinyama-------------------------------

Zmiany w czasie meczy
TakesureChinyama>Carlo Costly
Michaił Siwakow>Hermesa
Maor Melikson>Chrapka

Oczywiście zmiany składy to wszystko Hipotetyczne ale coś mi się wydaje, że nie był by to drogi skład
Gliwa,,Białkowski>Pareike,Jovanovicia tu wyjdziemy na zero albo troche na plus jesli chodzi o pensje
Łukasz Burliga>Pablo Alvarez no tu możemy być w plecy przy tej wymianie
Osman Chávez,Michał Czekaj>Moussa Ouattara,Adam Banaś tu też nie powino być tragedi z kontraktami
Kamil Kuzera,NikolaMijailović>Jan Frederiksen tu możemy ponieść najwieksze koszty
Hermes-Michaił Siwakow>Radosław Sobolewski,Cezary Wilk chyba też wyjdziemy na plus bo Hermes gra w I-lidze wiec drogi w utrzymaniu nie bedzie a Sivakow chyba bedzie taniszy niz sobol
MarcinBurkhardt>Łukasz Garguł najwieksza oszczedność
Romell Quioto-pozbywamy się mamy szewczyka i boguskiego starczy
Iliev, >Małecki Patryk,HernánRengifo tu tez nie stracimy za duzo
Daniel Sikorski>TakesureChinyama,Carlo Costly tu poniesiemy najwieksz straty finasowe

Moja wizja przys łabym budżecie
Odpowiedz cytując