Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#303
Stary 08.10.2012, 09:34
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Problem w tym ze ci mlodzi o ktorych piszesz nie wygryzli i nie wygryza nikogo z skladu. Graja tylko i wylacznie dlatego ze nasza kadra wyglada jak wyglada. To my , mistrzowska Wisla znizylismy sie do ich poziomu niz oni do Wisly dorownali.
Nie pozostaje mi nic innego jak się zgodzić.
Nasi młodzi nie grają bo potrafią. Nasi młodzi grają bo muszą.
Odpowiedz cytując