Dariook napisał(a):

|
Problem w tym ze ci mlodzi o ktorych piszesz nie wygryzli i nie wygryza nikogo z skladu. Graja tylko i wylacznie dlatego ze nasza kadra wyglada jak wyglada. To my , mistrzowska Wisla znizylismy sie do ich poziomu niz oni do Wisly dorownali.
|
Nie pozostaje mi nic innego jak się zgodzić.
Nasi młodzi nie grają bo potrafią. Nasi młodzi grają bo muszą.