Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7781
Stary 08.10.2012, 09:31
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
O ho ho ale zabawne. Skąd skopiowałeś ten żarcik ?
Cos co jest powtarzane po raz n-ty za kazdym razem przestaje w koncu byc smieszne,
a Kuba to i tak jeden z naszych najlepszych pilkarzy - trzeba byc frajerem zeby cieszyc
sie z jego kontuzji szczegolnie przed najwazniejszym meczem eliminacji.
Życie wymyśliło. Mam nadzieje więc, że ten nieśmieszny żart będzie mu powtarzany do końca jego życia. A dla Ciebie mogę być nawet Błaszczykowskim.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując