dynek.pl napisał(a):

O ho ho ale zabawne. Skąd skopiowałeś ten żarcik ?
Cos co jest powtarzane po raz n-ty za kazdym razem przestaje w koncu byc smieszne,
a Kuba to i tak jeden z naszych najlepszych pilkarzy - trzeba byc frajerem zeby cieszyc
sie z jego kontuzji szczegolnie przed najwazniejszym meczem eliminacji.
|
Życie wymyśliło. Mam nadzieje więc, że ten nieśmieszny żart będzie mu powtarzany do końca jego życia. A dla Ciebie mogę być nawet Błaszczykowskim.
