Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1904
Stary 08.10.2012, 08:27
Sialalalala napisał(a):Wyświetl post
czyli Wisła jest bogata i ma miliony tylko Cupiał z Bednarzem chowają je po kieszeniach na złość kibicom!
Dzizas kufa ja jepie, a może zysk wypracowany w 2011 roku poszedł na wcześniejsze zadłużenie ?! Kurrrrrrrtka na wacie nie patrz w jednym kierunku nie szukaj dziury w jednym miejscu, zastanów się przemyśl ... Twoje posty irytują mnie bardziej niż zimna herbata z rana -.-

bonawentura napisał(a):Wyświetl post
No to Bednarz ma już - 7 pkt i wyjazd z klubu.
Ja bym mu dał -21, żeby następne dwie kadencje jak najbardziej skrócic
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując