Sialalalala napisał(a):

czyli Wisła jest bogata i ma miliony tylko Cupiał z Bednarzem chowają je po kieszeniach na złość kibicom!
|
Dzizas kufa ja jepie, a może zysk wypracowany w 2011 roku poszedł na wcześniejsze zadłużenie ?! Kurrrrrrrtka na wacie nie patrz w jednym kierunku nie szukaj dziury w jednym miejscu, zastanów się przemyśl ... Twoje posty irytują mnie bardziej niż zimna herbata z rana -.-
bonawentura napisał(a):

|
No to Bednarz ma już - 7 pkt i wyjazd z klubu.
|
Ja bym mu dał -21, żeby następne dwie kadencje jak najbardziej skrócic
