Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7776
Stary 07.10.2012, 20:58
No i Kuba jak zwykle pech, nie zagra w meczu z Anglią -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydar...-dla-kuby.html

W tej sytuacji mam nadzieje, że na skrzydłach dostaną szansę Sobota z Wszołkiem - niech walczą.
Obaj są w formie i obaj są piłkarzami technicznymi w przeciwieństwie do szybkobiegacza Grosickiego.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując