No i Kuba jak zwykle pech, nie zagra w meczu z Anglią ->
http://pilkanozna.pl/index.php/Wydar...-dla-kuby.html
W tej sytuacji mam nadzieje, że na skrzydłach dostaną szansę Sobota z Wszołkiem - niech walczą.
Obaj są w formie i obaj są piłkarzami technicznymi w przeciwieństwie do szybkobiegacza Grosickiego.