Temat
:
Smoleńsk 2010
Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
Od: 06.2005
Offline
#
2340
07.10.2012, 15:39
Jak współuczestniczyłem w przestępstwie:
http://fakty.interia.pl/raport/lech-...yForm-54838100
I epilog: to tylko ... błąd rodzin. Winne są rodziny ...
http://fakty.interia.pl/raport/lech-...a,1848704,6911
Ostatnio edytowane przez yarow : 07.10.2012 o godz. 17:48.
yarow
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do yarow
Znajdź inne posty napisane przez yarow