Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#326
Stary 07.10.2012, 14:19
gypsy napisał(a):Wyświetl post
To nie był debiut Alana w zespole Wisły, więc po pierwsze nie była to kwestia tremy (Uryga przecież grywał w poprzednim sezonie i nie odstawał od doświadczonych kolegów, później przytrafiła mu się kontuzja), a po drugie trochę głupio oceniać zawodnika po 3 minutach gry.
przyłączam się do tego , akurat Uryga jako jeden z niewielu naszych "młodzieżowców " w wieku 18 lat ma warunki fizyczne takie , które pozwalają mu na płynne przejście z juniora do seniora . Gdyby była to Premier League to taka muskulatura nie robiła by na nikim wrażenia , tutaj się wyróżnia , natomiast jakoś jestem spokojny o jego dynamikę .

nie spodziewajmy się od defensywnego pomocnika , wchodzącego na ostatnei 10 minut gry , że pokaże cokolwiek sensownego poza kilkoma przechwytami , podanami do tyłu , akurat w tej fazie meczu piłka ląduje to w jednym , to w drugim polu karnym , środek pola praktycznie nie bierze udziału w grze .

Uryga zdobył sobie uznanie w zeszłym roku w meczu z Jagą i Ruchem, myślę że błąd natomiast błąd popełniono w tym sezonie nie wysyłając go na wypożyczenie . Oczywistym było że w środku z defensywnych mamy Sobola , Wilka , doszedł Jaliens . Uryga mógł się spokojnie ogrywać jak Chrapek w sezonie 11/12 .
Odpowiedz cytując