|
,,Leżący Genkov"to nie mit tylko niestety smutna rzeczywistość. Jakoś nie widzę tych sprytnych fauli przeciwników. Genkov kładzie się w każdym sektorze boiska i przy każdej nadarzającej się okazji. Nie wiem czy trener Kulawik ma jakiś pomysł żeby go tego wreszcie oduczyć - inaczej zacznie się przewracać od podmuchów wiatru.... Z wszystkich naszych graczy - to jego gra wyglądała najbardziej frustrująco wczoraj niestety.
|