Grzaniec Galicyjski napisał(a):

|
. Moim zdaniem, scenariusz przytaczany przez niektórych forumowiczów: po sezonie odchodzą piłkarze, którym kończą się kontrakty, sprzedajemy Meliksona, Genkova itd, a skład w dużej mierze to wiślacka młodzież NIE SPRAWDZI SIĘ. Troszkę chłodnej głowy.
|
to nie chodzi o to czy się sprawdzi czy nie , ale że nic innego nas nie czeka , nie mamy innych perspektyw poza grą młodzieżą , ew słabymi transferami bezgotówkowymi ( Sikorski )
oczywiście możemy liczyć na kolejne dofinansowaniem klubu przez Cupiała lub bajeczną ofertą za któregoś z graczy, jednak to marzenia ściętej głowy , nie sądzisz ?
Chłodnej głowy w największej mierze brakuje właścicielowi naszego klubu oraz osobom decyzyjnym