Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60388
Stary 07.10.2012, 12:37
Grzaniec Galicyjski napisał(a):Wyświetl post
. Moim zdaniem, scenariusz przytaczany przez niektórych forumowiczów: po sezonie odchodzą piłkarze, którym kończą się kontrakty, sprzedajemy Meliksona, Genkova itd, a skład w dużej mierze to wiślacka młodzież NIE SPRAWDZI SIĘ. Troszkę chłodnej głowy.

to nie chodzi o to czy się sprawdzi czy nie , ale że nic innego nas nie czeka , nie mamy innych perspektyw poza grą młodzieżą , ew słabymi transferami bezgotówkowymi ( Sikorski )

oczywiście możemy liczyć na kolejne dofinansowaniem klubu przez Cupiała lub bajeczną ofertą za któregoś z graczy, jednak to marzenia ściętej głowy , nie sądzisz ?

Chłodnej głowy w największej mierze brakuje właścicielowi naszego klubu oraz osobom decyzyjnym
Odpowiedz cytując