Wyświetl pojedynczy post
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60387
Stary 07.10.2012, 12:32
Pele_94 napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że przy dobrym scoutingu bylibyśmy w stanie sprowadzić młodych zawodników z niższych lig którzy od razu wnieśliby coś do naszej gry i dawali szansę na długoletnie wzmocnienie Wisły. Przykład chociażby Milika, braci Mak pokazuje, że jest to możliwe. Poza tym dałbym szansę w pierwszym składzie Burasowi, tak się podniecali, że wielki talent to niech dadzą mu szansę na zweryfikowanie umiejętności. Szkoda, że zamiast Frederiksena nie sporowadziliśmy Piotra Brożka albo tego wynalazku Probieża.
Buras po kontuzji to jeszcze całego meczu w ME nie rozegrał.
Odpowiedz cytując