Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
armani199
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
60386
07.10.2012, 12:24
Uważam, że temat "POLITYKA TRANSFEROWA WISŁY" powinien zostać zamknięty, albowiem coś takiego jak polityka transferowa Wisły nie istnieje w naszym klubie już od dawna.
armani199
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do armani199
Znajdź inne posty napisane przez armani199