Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60385
Stary 07.10.2012, 12:20
Prawda jest taka, że u nas nie ma kto szukać bo nikomu się nie chce, a pod nosem jest kilku graczy którzy myślę że w występach ekstraklasowych nie mieli by kompleksów. W Hutniku Michał Guja czy Michał Nawrot, czy Mateusz Majcherczyk grający w Borku. Ci zawodnicy w lidze robili różnicę, więc skoro Polonia Warszawa postawiła na graczy którzy w zeszłym sezonie czy 2 lata temu grali w klubach takich jak Górnik Mysłowice, Wisła Tczew, Wkra Żuromin, Huragan Wołomin, KS Piaseczno i przynosi to skutek to nie wiem dlaczego u nas mają grać same dziady z zachodu?

Taki Guja, Nawrot czy Majcherczyk nie odstają wcale technicznie od naszych pomocników, a chcęci i zaangażowania na pewno by mieli więcej aniżeli Garguła, Iliev, czy Sobolewski i biegający na oślep Wilk. Prawda jest taka, że bramki na Legii padły po tym jak Garguła i Iliev popierd...lili zadania defensywne, a przez ich niemoc z przodu nie strzelamy bramek. Prawda jest taka, że jak nie ma środka pola to nie ma ani obrony ani ataku!
Odpowiedz cytując