Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#297
Stary 07.10.2012, 12:18
Z Jagą powiedzmy że mamy duże szansę wygrać , jest to jedna ze słabszych (obok nas ) ekip ekstraklasy . Pokazują równie mało dobrej gry , tyle że mają dużo szcześcia ( jak Pogonią ) , czy sędziów za sobą ( a raczej przeciw Poloni ) .

A jeśli nie wygramy z Jagą , to chyba tym bardziej nie mamy po co jechać później do Łodzi . Oczywiście nie trzeba mówić jak 6 punktów w tych 2 meczach zmieniło by dużo nie tylko jeśli chodzi o pozycję w tabeli , ale chyba ( co ważniejsze ) co piłkarze mają w głowie i o co faktycznie walczą w tym sezonie .
Odpowiedz cytując