|
Myślę, że przy dobrym scoutingu bylibyśmy w stanie sprowadzić młodych zawodników z niższych lig którzy od razu wnieśliby coś do naszej gry i dawali szansę na długoletnie wzmocnienie Wisły. Przykład chociażby Milika, braci Mak pokazuje, że jest to możliwe. Poza tym dałbym szansę w pierwszym składzie Burasowi, tak się podniecali, że wielki talent to niech dadzą mu szansę na zweryfikowanie umiejętności. Szkoda, że zamiast Frederiksena nie sporowadziliśmy Piotra Brożka albo tego wynalazku Probieża.
|