Wyświetl pojedynczy post
Pele_94
Member
 
Od: 07.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60384
Stary 07.10.2012, 12:06
Myślę, że przy dobrym scoutingu bylibyśmy w stanie sprowadzić młodych zawodników z niższych lig którzy od razu wnieśliby coś do naszej gry i dawali szansę na długoletnie wzmocnienie Wisły. Przykład chociażby Milika, braci Mak pokazuje, że jest to możliwe. Poza tym dałbym szansę w pierwszym składzie Burasowi, tak się podniecali, że wielki talent to niech dadzą mu szansę na zweryfikowanie umiejętności. Szkoda, że zamiast Frederiksena nie sporowadziliśmy Piotra Brożka albo tego wynalazku Probieża.
Odpowiedz cytując