Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22418
Stary 07.10.2012, 12:03
Nastąpiło przewartościowanie w tej lidze i dlatego taki Widzew, czy Górnik są w czubie tabeli. Jeszcze 3-4 sezony temu kiedy Legia, Wisła, czy Amiki grały piłkę na poziomie bliskim do średniej europejskiej to coś takiego byłoby nie do pomyślenia.
Odpowiedz cytując