Wyświetl pojedynczy post
Quorth
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60381
Stary 07.10.2012, 10:10
Także upatruje nadziei w młodych, bo nie ma innej alternatywy. Trzeba jednak wziąć pod uwagę jak fatalnie spisują się oni w młodej ekstraklasie, o ile odstają oni od choćby młodych z Legii co było widać ostatnio. Wszystko wskazuje na to, że zbliża się kilka lat, gdzie Wisłę trzeba będzie jednak na nich budować. Od odejścia Maaskanta widać, że możemy zapomnieć o transferach.
Odpowiedz cytując