|
Także upatruje nadziei w młodych, bo nie ma innej alternatywy. Trzeba jednak wziąć pod uwagę jak fatalnie spisują się oni w młodej ekstraklasie, o ile odstają oni od choćby młodych z Legii co było widać ostatnio. Wszystko wskazuje na to, że zbliża się kilka lat, gdzie Wisłę trzeba będzie jednak na nich budować. Od odejścia Maaskanta widać, że możemy zapomnieć o transferach.
|