Pulpet napisał(a):

Akurat Górnik w tej chwili jest świetną drużyną, więc pisanie że odstajemy NAWET od Górnika jest kiepskim przykładem.
Swoją drogą, wczoraj podczas transmisji na Polsacie dosłyszałem, że Nawałka również jest katem i jego przeciwnicy muszą odejść (vide Banaś - kiedyś czołowy stoper) i co? na forum dalej dominująca prawda jest taka, że Probierz sam sobie zawalił bo za ostro podszedł do tych ....zielców.
|
W czym swietna? niech zagraja w pucharach i zobaczymy co pokaza, ogrywanie paralitykow z Podbeskidzia jeszcze nie robi z niego klasowej druzyny.Dla mnie w Gorniku jest dwoch wyzszej klasy pilkarzy Nakoulma i Milik jak ich sprzedadza Nawalka bedzie musial od poczatku robic cos z niczego.Skoro sa tacy swietni to dlaczego wygladali o wiele gorzej pilkarsko od Legii na swoim boisku?Chociaz nalezy trzyznac, ze nawalka potrafi wyciagnac 100 procent z pilkarza, wystarczy sobie przypomniec jaka formie osiagnal Jez u niego.