|
Górnik gra fajna pilke, moim zdaniem najfajniejsza w lidze. Nawałka spokojnie przez lata buduje i widac efekty.
Nie ma tam jakis wielkich spadkow formy,moze duzo remisow ale spokojnie powinni zalapac sie na puchary.
Widac zamysl i pewne schematy. Wyglada to lepiej niz w Lechu,Legii czy chociazby Widzewie, ktory chcac nie chcac zacznie dolowac.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|