Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22413
Stary 07.10.2012, 09:17
Akurat Górnik w tej chwili jest świetną drużyną, więc pisanie że odstajemy NAWET od Górnika jest kiepskim przykładem.

Swoją drogą, wczoraj podczas transmisji na Polsacie dosłyszałem, że Nawałka również jest katem i jego przeciwnicy muszą odejść (vide Banaś - kiedyś czołowy stoper) i co? na forum dalej dominująca prawda jest taka, że Probierz sam sobie zawalił bo za ostro podszedł do tych ....zielców.
Odpowiedz cytując