WislaOnly napisał(a):

Jest i magiczne 13 miejsce w tabeli. Może i pechowe, może i nie, biorąc pod uwagę wyczyny naszych gwiazdek. Oby trzynastka była maksimum.
http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/1...az-40-nazwisk/ Bardzo ciekawy link. Zobaczcie jacy piłkarze są do wzięcia za darmo. Mn. Spas Delev...
|
Nikt z nich nie zagra za 1800 brutto, zreszta juz wydalismy wszystko z tego budzatu na Sikorskiego i Quito
