Charlie napisał(a):

|
Z Pareiką to raczej na pewno nie przedłużymy, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego formę w tym sezonie.
|
Jego forma mnie nie dziwi, skoro placa mu 4 razy mniej.Spokojnie mamy Miskiewicza, ktory chociaz na przedpolu gra jak amator, juz zostal okrzykniety nadzieja, bo wybronil jedna sytuacje jeden na jeden z Warta. he.
Jezeli chodzi o mecz z Legia zobaczcie skad poszly akcje po ktorych Legia strzelala bramki i podziekujecie Bednarzowi za Frederiksena z turnieju dla bezrobitnych,liczy sie jednak ze jest tanszy od Pajlica zdaniem naszego wiceprezesa.