Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60375
Stary 07.10.2012, 07:25
Charlie napisał(a):Wyświetl post
Z Pareiką to raczej na pewno nie przedłużymy, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego formę w tym sezonie.
Jego forma mnie nie dziwi, skoro placa mu 4 razy mniej.Spokojnie mamy Miskiewicza, ktory chociaz na przedpolu gra jak amator, juz zostal okrzykniety nadzieja, bo wybronil jedna sytuacje jeden na jeden z Warta. he.

Jezeli chodzi o mecz z Legia zobaczcie skad poszly akcje po ktorych Legia strzelala bramki i podziekujecie Bednarzowi za Frederiksena z turnieju dla bezrobitnych,liczy sie jednak ze jest tanszy od Pajlica zdaniem naszego wiceprezesa.
Odpowiedz cytując