michu-k napisał(a):

Tak. Taka, że gdy przyszedł Bednarz to o Lisie zrobiło się cicho
|
A przed Bednarzem o Lisie było głośno? Poważnie pytam - co takiego robił niejaki pan Lis? Jakie zmiany poczynił w szkoleniu młodzieży w naszym klubie? Czy jest ktoś zorientowany w temacie?