Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60368
Stary 06.10.2012, 21:58
Chciałbym się spytać Pana Bednarza - czy jest jakaś koordynacja grup młodzieżowych i pierwszej drużyny? Od jak dawna taka koordynacja funkcjonuje, a zatem dlaczego tak wielka ilość młodych zawodników pojawia się w składzie pierwszej drużyny? Czy istnieje jakakolwiek przesłanka za tym, by móc na tych młodych zawodników stawiać? Wreszcie - kiedy perła Hondurasu pokaże "pazury" oraz kiedy Sikorski zacznie strzelać bramki?

Weź Bednarz schowaj się i uciekaj stąd czym prędzej, bo Twoje poczynania są poniżej wszelkiej krytyki. Spieprzyłeś wszystko. Podaj się do dymisji. Wierzyłem w to, że będzie to trochę lepiej wyglądało. Przeliczyłem się. Jest tragedia.
Odpowiedz cytując