Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1903
Stary 06.10.2012, 17:29
syryls napisał(a):Wyświetl post
Teraz do Bednarza większych pretensji mieć nie można prócz gównianych wypowiedzi, ale w pierwszej kadencji jeśli ta to ujmę stracił tylko kasy co Valckx RAZY 2. Wogóle to Dyr. Sport. powinien być rozliczany nie tylko za wyniki ale także za transfery i wykonane dobro dla klubu, w zarządzie powinno się sondować transfery, jeśli był OK to pkt dla pracownika jeśli nie pkt minus, i ta przynajmniej -7 pkt i wyjazd w z klubu. W nietórych klubach nawet kibice mogą głosować, ale mimo wszystko to powinen być jakiś limit
No to Bednarz ma już - 7 pkt i wyjazd z klubu.
Odpowiedz cytując