Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kola12
Member
Od: 10.2011
Offline
#
60361
06.10.2012, 16:34
Niejaki Sivakov grał od 66 min. w meczu BATE- Bayern... 3-1... pamięta go ktoś
? dla nas był za słaby...
kola12
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kola12
Znajdź inne posty napisane przez kola12