Rob_Zombie napisał(a):

|
Hmm... w tych 15-20 minutach było więcej gry w piłkę niż we wszystkich meczach Probierza razem wziętych. I uważam że nie jest to ani trochę przesadzona opinia. Zastanawiające...
|
Probierz kazał grać dzidę i wrzutki na Genkova. Co jest niby zastanawiającego w fakcie, że nie graliśmy u niego w piłkę?
__________________________________
*Co samo w sobie świadczy o tym, jakim jest dyletantem. Nie można wygrać główki leżąc...