Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.10.2012, 15:28
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Hmm... w tych 15-20 minutach było więcej gry w piłkę niż we wszystkich meczach Probierza razem wziętych. I uważam że nie jest to ani trochę przesadzona opinia. Zastanawiające...
Probierz kazał grać dzidę i wrzutki na Genkova. Co jest niby zastanawiającego w fakcie, że nie graliśmy u niego w piłkę?


__________________________________
*Co samo w sobie świadczy o tym, jakim jest dyletantem. Nie można wygrać główki leżąc...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując