Co Ty mówisz, że nie ma dowodów na zwolnienie Petrescu "przez" piłkarzy. Sam Cupiał mówił, że to był jego największy błąd. Poszukaj sobie artykułów w których piłkarze mówią, że podczas meczu nie mieli siły biegać przez ciężkie treningi oraz o tym jak chodzili na skargi do prezesa. Gdyby wtedy zamiast trenera wymienić pseudopiłkarzy na gości którym się chce, to pewnie bylibyśmy w tej mitycznej Lidze Mistrzów i dzisiaj nasza sytuacja wyglądałaby całkiem inaczej
