Witam. Nie znam się zbyt dobrze na telefonach i mam pytanko. Dostałem od znajomego telefon Asus P525 (
http://www.mgsm.pl/pl/katalog/asus/p525/ ). Dla mnie trochę duży i nie umiem go obsługiwać i pytanko: ile taki telefon jest wart i czy warto go sprzedać? Może zostawić i nauczyć się go obsługiwać? W tej chwili używam Galaxy Gio - który lepszy? Szukałem na allegro i nic nie znalazłem.