Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#289
Stary 06.10.2012, 14:02
Karamazow napisał(a):Wyświetl post
Diaz na środku obrony czy też pomocy zawsze wyglądał przyzwoicie a w dodatku w porównaniu do naszych obecnych gwiazdeczek nigdy nie przechodził obok meczu za co miał u mnie zawsze szacunek mimo momentami katastrofalnej gry na boku obrony.Tak się teraz zastanawiam po kiego chuja pozbyliśmy się Paljicia skoro w klubie wiadomo było, że nas nie stać na lepszego grajka na lewą obronę? To już nie lepiej było zostawić sprawdzonego piłkarza niż ściągać Duńczyka z turnieju dla bezrobotnych? Powiedziałbym, że polityka naszego klubu leży i kwiczy, ale my chyba nie mamy żadnej polityki.
Duńczyk zapewne ma sporo niższy kontrakt niżby chciał Paljic, a że przyszedł nieprzygotowany i być może jest w ogóle słabszy to nieistotne szczegóły...
Odpowiedz cytując