Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#288
Stary 06.10.2012, 13:41
Sialalalala napisał(a):Wyświetl post
portalu weszlo.com nie było jeszcze w planach jak twoi bogowie skarżyli sie na ciężkie treningi i zwalniali trenera

napewno na trybunie na którą uczęszczasz mnie mnie nie widziałeś, nie bywam na rodzinnym
Nie Ci "bogowie" skarżyli się na trenera, nie Oni go zwalniali. Inna sprawa - na swoje tezy o zwalnianiu Petrescu też dowodów nie masz - od narzekania do grania przeciwko trenerowi droga daleka.

Podejrzewam, że na trybunie na której bywasz wielu z nas zasiadało (i zasiada nadal) jak na gówno mówiłeś papu.
Odpowiedz cytując