Sialalalala napisał(a):

portalu weszlo.com nie było jeszcze w planach jak twoi bogowie skarżyli sie na ciężkie treningi i zwalniali trenera
napewno na trybunie na którą uczęszczasz mnie mnie nie widziałeś, nie bywam na rodzinnym
|
Nie Ci "bogowie" skarżyli się na trenera, nie Oni go zwalniali. Inna sprawa - na swoje tezy o zwalnianiu Petrescu też dowodów nie masz - od narzekania do grania przeciwko trenerowi droga daleka.
Podejrzewam, że na trybunie na której bywasz wielu z nas zasiadało (i zasiada nadal) jak na gówno mówiłeś papu.