Sialalalala napisał(a):

|
może dla tego, że część jest emerytami, dodatkowo nie chce im sie biegać na cięzkie treningi odpowiadają buntem, te wszystkie obozy przygotowwcze traktuja jak wakacje
|
Sialalalala napisał(a):

a co za różnica obaj leniwi emeryci, gwiazdorzy
czasy kiedy głowacki był średniodobrym obrońcom dawno minęły jaracie się nim bo jest symbolem/wspomnieniem dobrych czasów kiedy Wisła za Kasperczaka grała porywająco
|
Sialalalala napisał(a):

ładniej by to brzmiało w ustach boga głowackiego czy innego sobolewskiego ?
|
Sialalalala napisał(a):

|
zasłużone biedoki głowacki sobolewski wilki garguły i inne tępe śmieszne polaczki gołym okiem widać, że bardziej zależy jaliensom ilievom i innym obcokrajowcom którzy są obeznani z ciężką pracą na treningach nie latają całują herbów nie utożsamiają się z kibicami tylko wykonują swój zawód profesjonalnie!! .
|
Tak z ciekawości zapytam, czy masz jakieś dowody na potwierdzenie twojej śmiesznej tezy, która od kilku dni po przeczytaniu Weszło wałkujesz? Bo jeśli nie to zamilcz!
Może i jest wolnośc słowa ale prosił bym, żebyś tego nie nadużywał, tym bardziej że mnie jako kibica Wisły wkur.wia to że nie odnosisz się z szacunkiem do piłkarzy pokroju Sobolewski czy Głowackiego i rzucasz mięsem nie mając jakichkolwiek dowodów.
Nie trudno domyśleć się że obaj piłkarze są w Wiśle dłużej niż ty o niej paplesz , dlatego powiem ci szczerze : Wolę ich widzieć w Wiśle niż ciebie trollu na trybunach.
Ja masz coś to wyłóż kawę na ławę albo się zamknij, no chyba że lubisz takie zabawy i ciskasz koprami na mieście...to wypada tylko współczuć.