Pablo84 napisał(a):

.Moim zdaniem Platormie mogłaby pomóc jedynie zmiana lidera- np na Gowina.
Było by to zbyt bezczelne, gdyby wzrosło poparcie po ekspose wyrażających konieczność dalszego zaciskania pasa- być może i trzeba, ale i tak to się ludziom nie spodoba, bo w tym pasku brakuje już dziurek, a spodnie i tak lecą z dupy.
|
Ale on to zapowie w bardzo miły sposób, że np. trudności są przejściowe, a tam w oddali juz widać zielone światełko w tunelu

(zresztą Rostowski już nadaje w ten deseń - po 2013 juz bedzie lepiej a w 2014 ...manna zacznie sie sypać z nieba).
Był juz kiedys taki polityk co nawijał o przejsciowych trudnościach (bodajże Gomółka lub Gierek), stara dobra komunistyczna szkoła.
Zresztą Polacy od 1945 r. są już nauczeni, że cały czas trzeba .....zaciskać pasa, bo tam w oddali .....już widać...... Jak się popatrzy na to co wyprawiają znani balangierzy Europy, Grecy, Włosi, Hiszpanie czy Portugalczycy (zresztą w całej starej UE strajki i demonstracje) to Polacy przy nich to bardzo potulne baranki, którzy jedyni w całej Europie są tak wytresowani, że na zdanie o zaciskaniu pasa reagują ze zrozumieniem

.