|
Mecz był dość przeciętny , ale udało się go przełknąć. Ciężko było się doszukać wielu składnych akcji , ale trzy bramki trochę osłodziły mecz. Faktycznie te skurcze chwytające kopaczy , to było coś co nie ma prawa się zdarzać i , to w " hicie sezonu" Zwyciężyły piłkarskie szachy. Legia jednak zasłużyła na zwycięstwo. Jakoś tak mądrzej grali. W Wiśle poza Meliksonem nikt się jakoś nie pokazał z dobrej strony.
|