Wyświetl pojedynczy post
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#281
Stary 06.10.2012, 11:36
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Jaki guru chłopie? Szanuję go jedynie za to co dla Wisełki zrobił, o trenerce się nie wypowiadam. A co wg Ciebie Kulawik ma mówić - że zespół jest tragicznie przygotowany? Istnieje coś takiego jak solidarność zawodowa...

Każdy widzi jak na boisku zawodnicy wyglądają szybkościowo i wytrzymałościowo - po prostu daremnie.

"Głowacki był nijaki, Sobol może i walczył"... i tu można dyskusję z Tobą zakonczyć.

czyli na forumowe myslenie jak Bednarz kłamie to źle a jak Kulawik kłamie to dobrze
Odpowiedz cytując