serek.c2 napisał(a):

Jaki guru chłopie? Szanuję go jedynie za to co dla Wisełki zrobił, o trenerce się nie wypowiadam. A co wg Ciebie Kulawik ma mówić - że zespół jest tragicznie przygotowany? Istnieje coś takiego jak solidarność zawodowa...
Każdy widzi jak na boisku zawodnicy wyglądają szybkościowo i wytrzymałościowo - po prostu daremnie.
"Głowacki był nijaki, Sobol może i walczył"... i tu można dyskusję z Tobą zakonczyć.
|
czyli na forumowe myslenie jak Bednarz kłamie to źle a jak Kulawik kłamie to dobrze
