Sialalalala napisał(a):

nawet twój guru Kulawik twierdzi, że są dobrze przygotowani tylko im się nie chce ale ty dalej będziesz szedł w zaparte z tym Probierzem
tak głowacki zawsze był nijaki taki wmiare dobry na ekstraklasę obrońca nic ponadto
sobolewski może i walczył z zaangazowaniem jednak lata robią swoje !
|
Jaki guru chłopie? Szanuję go jedynie za to co dla Wisełki zrobił, o trenerce się nie wypowiadam. A co wg Ciebie Kulawik ma mówić - że zespół jest tragicznie przygotowany? Istnieje coś takiego jak solidarność zawodowa...
Każdy widzi jak na boisku zawodnicy wyglądają szybkościowo i wytrzymałościowo - po prostu daremnie.
"Głowacki był nijaki, Sobol może i walczył"... i tu można dyskusję z Tobą zakonczyć.