Wyświetl pojedynczy post
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#279
Stary 06.10.2012, 11:24
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Kogo zaliczysz do tej starszyzny? Sobola, Głowę? Przez wiele lat miałeś choćby pół meczu, w którym mógłbyś narzekać na ich zaangażowanie? Nigdy nie widziałem Głowy czy Sobola odpuszczającego mecze. W....ia mnie już to .......enie o buncie (szczególnie w stosunku do tych piłkarzy) - napisał Wam plotkarski portal jakiś anonimowy artykulik a Wy łykacie jak pelikany. Zajmijcie się lepiej swoim trenerskim guru Probierzem, który najwyraźniej oprócz tego, że nie potrafi drużyny poukładać taktycznie, nie potrafi dojść do porozumienia z zawodnikami to jeszcze spierdzielił przygotowanie fizyczne.

Wystarczyło nakreślić drużynie zmianę w sposobie rozgrywania piłki i dopóki starczyło sił jakoś to wyglądało (w stosunku do poprzednich meczów).

nawet twój guru Kulawik twierdzi, że są dobrze przygotowani tylko im się nie chce ale ty dalej będziesz szedł w zaparte z tym Probierzem

tak głowacki zawsze był nijaki taki wmiare dobry na ekstraklasę obrońca nic ponadto
sobolewski może i walczył z zaangazowaniem jednak lata robią swoje !
Odpowiedz cytując