Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#278
Stary 06.10.2012, 11:23
Frederiksen, nikt mnie nie przekona, że potrafi grać 1 na 1 w obronie. Zero krycia.

Dopóki zespół przesuwa się w strefie, jest poprawnie. Kiedy trzeba atakować, ma inwencję i spokój. Widać, że piłka mu nie przeszkadza [hejterzy do cytowania start!]. Ale na boku obrony ZAWSZE przychodzi taki moment, że trzeba dojść do rywala.

Obie bramki (tak jak większość akcji L) z naszej lewej strony. Urban nie jest w ciemię bity.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując